Projděte obdobím klimakteria pohodlně a bez potíží

Pro spokojenost ženy v přechodu lze využít hormonálních preparátů

Také to znáte? Několikrát denně pociťujete nepříjemné návaly horka, v noci nemůžete spát a nadměrně se potíte, máte vysušenou pokožku, nabíráte na váze, často se vám mění nálady a občas trpíte depresemi? Znamená to, že vcházíte do pro každou ženu velmi nepříjemného období, nazývaného Klimakterium http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php  http://www.menox45.cz/index.php .

Aby období menopausy nebylo pro vás pohromou

Jsou ženy, které mají to štěstí, že klimakterium jim nepůsobí větší problémy. Pro většinu žen je však klimakterium obdobím, které si musí protrpět. V tomto období se v organismu snižuje tvorba hormonu estrogenu a tělo reaguje výše zmíněnými potížemi. Je zde i velké riziko vzniku osteoporózy a nežádoucí inkontinence.

Podpořte tvorbu hormonů

Než se obrátíte pro pomoc na svého lékaře, vyzkoušejte výživový preparát s vysokým obsahem řeřichy peruánské, jejíž účinné látky pomáhají našemu tělu s přirozenou tvorbou estrogenu.

Projděte obdobím klimakteria pohodlně a bez potíží
Ohodnoťte příspěvek